پیام دبیر ستاد امر به معروف گلستان به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی

پیام دبیر ستاد امر به معروف گلستان به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان،یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف گلستان در پیامی سالروز فرارسیدن یوم الله ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی را گرامی داشت. متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ؛(قرآن کریم)

« در حقیقت‏ خداوند حال و وضع هیچ قوم و گروهی را تغییر نمى‏‌دهد مگر آن که آنان، حال خود را تغییر دهند»

یوم الله ۱۲ فروردین، آغاز رسمیت یافتن جمهوری اسلامی، نقطه عطف تاریخ انقلاب و طلیعه استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌آید.

امام راحل این روز مبارک را، روز امامت امت، فتح و ظفر ملت و نخستین روز حکومت الله نامید.

۱۲ فروردین ماه برگ سبز «آری» و انتخاب «جمهوری اسلامی» مژده ی سرسبزی و امید به آینده ای آرمانی و الهی بود.

رفراندوم ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ نویدی بر استقلال و مژده ی آزادی و تجلی آرمان ملت بزرگ ایران در آیینه ی درخشان «جمهوری اسلامی» بود.

 آوای رسای «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» در بحبوحه ی انقلاب در سال ۱۳۵۷ ترنّم زیبای دل و زبان جویندگان حق و فضیلت و منتظران رهایی از بند استبداد بود. 

 ملت بزرگ ایران به رهبری امام خمینی(ره) با انتخاب «جمهوری اسلامی» در تعیین سرنوشت خود، نقش آفرین شد. منافع سلطه گران را به چالش کشید. الگویی جدید از حاکمیت قانون را به جهان عرضه نمود که پس از چهار دهه با وجود تمام کارشکنی های استکبار، ملت ما به مدد ایمان و استعداد خویش بر باورهای الهی – انسانی خود پایمردی می کند. بر آرمان های بلند شهیدان سرفراز خود، مباهات می ورزد و امید دارد که «جمهوری اسلامی» با دو بال پرواز؛ یعنی، جمهوریت و اسلامیت، تأمین کننده توسعه و آبادانی ایران و تضمین کننده تعالی معنوی انسان باشد.

اینک در گام دوم انقلاب اسلامی و در سال ۱۴۰۱ که با تدبیر ولی امر مسلمین و رهبر عظیم‌الشأن امت اسلام به عنوان «سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامگذاری شده؛ ملت آگاه و فهیم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی، با مجاهدت مضاعف خود نسبت به تحقق شعار سال تلاش کرده تا شاهد رشد و پیشرفت روزافزون در عرصه‌های گوناگون کشور باشیم.
اینجانب، ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین ۱۴۰۱، امیدوارم سالی سرشار از سلامتی توام با موفقیت های بزرگ در تمام عرصه های بین المللی در انتظار مردم شریف و ولایتمدار استان گلستان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *