پیام دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

تکریم خانواده شهدا فرهنگ جاودانه ایثار و شهادت را در جامعه استمرار می بخشد@

یاسر قزوهی، دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه‌ی تلاشگران و فعالان روابط عمومی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان متن پیام کامل یاسر قزوهی به شرح زیر است؛

بسمه‌تعالی

۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی نام‌گذاری شده است که یادآور تلاش و کوشش مدیران و کارکنان متعهد، متخصص و هنرمندی است که به‌عنوان مجرای ارتباطی سازمان‌ها با آحاد مردم و دیگر مجموعه‌ها می‌باشند.
در عصر ارتباطات، روابط عمومی کاری بسیار سخت و نقش مهمی در تحقق بخشیدن اهداف سازمان بر مبنای مردم‌داری و تکریم، به بیان دیدگاها و گرفتن نظرهای مردم و لحاظ کردن آن‌ها در فرآیند برنامه هادر خصوص رسیدن به اهداف عالی و ترسیم استراتژی مناسب و همچنین خدمت‌رسانی صادقانه به مردم کمک کرده است.
روابط عمومی امروزه به‌عنوان یک اصل اساسی در مدیریت پذیرفته‌شده و آنچه ما اکنون به‌عنوان یه حرفه و تخصص می‌شناسیم زاییده شرایط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرن اخیر است که می‌تواند در بهبود روش‌ها و ارتقای کارآمدی مجموعه‌ها و سازمان‌ها بسیار مؤثر باشد.
این هنر ارتباطاتی با الفبای هم‌افزایی، همسویی، همگرایی و ابتکار، هدفمندی و هوشمندی در مسیر حفظ توزیع عادلانه اطلاعات و روشنگری افکار عمومی، نسبت به مأموریت سازمانی خود در جهت توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه می‌پردازد.
اینجانب این روز را به همه‌ی بزرگواران جامعه روابط عمومی و فعالان عرصه ارتباطات تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم، آرزوی خرسندی و موفقیت شما عزیزان را از خداوند منان خواستارم. امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و پیشرفت حرفه‌ی پرتلاطم و پرمشغله روابط عمومی باشد و با کمک شما بتوانیم فرهنگ زیبای امربه‌معروف و نهی از منکر را احیاء نماییم.

یاسر قزوهی
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *