پیام تبریک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف گلستان در پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.متن این پیام به شرح ذیل است.

بسمه تعالی

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز “روابط عمومی و ارتباطات” صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق ، علم و هنر است.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوام شان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

این روز نه تنها بهانه ایست برای قدردانی از زحمات و تلاش های هنرمندانه شما عزیزان که عاشقانه و بی ادعا و به رغم تمام تنگناها بر گشوده نگه داشتن دریچه ارتباطی با مخاطب و جامعه هدف همت گماشته اید ، بلکه تذکری است در باب اهمیت و ضرورت مدیرت ارتباطات درعصری که گستردگی ارتباطات ، انفجار اطلاعات را به بارآورده است و صد البته که ناتوانی در مدیریت ارتباطات ، تعاملات اجتماعی را سخت و گاه ناممکن می سازد .

اینجانب به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده،  و این روز را به تمامی مدیران، مسئولان، کارمندان و همه تلاش‌گران و فعالان روابط عمومی صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان، موفقیت و آروزی سلامت در راه خدمت رسانی مسالت می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *