پیام تبریک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

پیام تبریک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان، یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به قاسم غریب آبادی، مدیرعامل هلال احمر گلستان تبریک گفت. در این پیام آمده است:

۱۸ اردیبهشت ماه، یادآور فعالیت مجاهدانه و ایثارگرانه افرادی است که با همت خویش انجام فعالیت های خیرخواهانه را در سطح استان افزایش می دهند.

جمعیت هلال احمر استان در راستای تحقق دنیایی عاری از اتفاق پیشتاز شده و تلاش بسیاری در این راستا کرده است چرا که رشادت، شجاعت و ایثار آن ها با بشر دوستی گره خورده است.

جمعیت هلال احمر همیشه پیام‌آور صلح و بشردوستی و نمادی از ارج نهادن به صفات و خصایل نیکویی همچون احسان، صبر، نیکوکاری، گذشت و ایثار است و بدیهی است این مهم جز با همت و سعی فراوان پرسنل کوشا، امدادگران شجاع، جوانان غیور و  مشارکت و همیاری داوطلبان عزیز و گرانقدر جمعیت بدست نخواهد آمد.

جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد خدمتگذار توانسته به مدد خانواده بزرگ خود در بحث خدمات داوطلبانه، بشردوستانه و امداد و نجات گام های بلندی بردارد که این نشان از همدلی بسیار زیاد در جهت ارائه خدمات گسترده است و امروز این گام های بلند سبب شده تا تسکین آلام بشری روند پرشتاب‌تری بر خود گیرد.

اینجانب ضمن تقدیر و تجلیل از خدمات و تلاش های بی وقفه تمامی پرسنل، امدادگران، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ را به این عزیزان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون را برای این پیام آوران آرامش از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *