پیام تبریک دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان به رئیس اتاق اصناف مرکز استان گلستان به مناسبت فرارسیدن روز اصناف

پیام تبریک دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان به رئیس اتاق اصناف مرکز استان گلستان به مناسبت فرارسیدن روز اصناف

گرگان- یاسر قزوهی، دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان در پیامی فرارسیدن روز اصناف را به حسین خلیلی و همه تلاشگران و فعالان این حوزه تبریک گفت.

یاسر قزوهی، دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان در پیامی فرارسیدن روز اصناف را به حسین خلیلی رئیس اتاق اصناف مرکز استان گلستان و همه تلاشگران و فعالان این حوزه تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

حضور ارجمند برادر حسین خلیلی

رئیس محترم اتاق اصناف مرکز استان گلستان

با سلام و تحیات الهی

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نام‌گذاری شده، نام‌گذاری این روز در تقویم ایران اسلامی نشانگر اهمیت بالای این قشر از جامعه است، در طول تاریخ این مرزوبوم با همکاری و همراهی‌هایی که از خود نشان داده‌اند خصوصاً در ۸ سال جنگ تحمیلی درزمینهٔ تأمین امکانات مادی و پشتیبانی،دفاع از اصول و آرمان‌های انقلاب، خود گویای جایگاه ویژه اصناف است.

بدون شک روز اصناف فرصت مغتنم و مناسبی است تا از نقش بی‌بدیل این قشر زحمت‌کش و مؤثر در اقتصاد به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور قدردانی و با ارج نهادن به جنبه‌های معنوی، اجتماعی این تلاشگران پرتلاش باعث بالندگی و رشد در جامعه شد.

با توجه به شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» می‌توان با برنامه‌ریزی اصولی و مدون جهت بهبود فضای کسب‌وکار در جامعه و تقویت معیشت مردم از قدرت بالای این بخش استفاده بهینه داشت.

اینجانب روز اصناف را که در سال ۱۴۰۰ زینت داده‌شده به میلاد باسعادت حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع)، به شما و کارکنان و همه زحمت‌کشان و تلاشگران این قشر مهم و مؤثر در عرصه اقتصاد استان گلستان، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات باارزش شما تقدیر می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *