نشست هم‌اندیشی ستاد با مدیران مراکز علمی فنی و حرفه‌ای استان

نشست هم‌اندیشی ستاد با مدیران مراکز علمی فنی و حرفه‌ای استان

در دومین روز از هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر، جلسه نشست هم‌اندیشی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان با دبیران شوراهای فنی و حرفه‌ای استان در گرگان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد استان دراین‌باره گفت: دومین روز از هفته احیاء امسال با شعار "همه مسئولیم، در ارتقاء معنوی دانشجویان" در جدول برنامه‌های هفته نام‌گذاری گردیده و علت این نام‌گذاری توجه ویژه ستاد به ظرفیت دانشجویان کشور است و نقش پرتحرک ایشان در عرصه‌های مختلف اجتماع و امید آن داریم که بتوانیم از ظرفیت این گروه از نخبگان کشور، حداکثر استفاده را داشته باشیم.

وحید پیام نور افزود: به‌زودی با برگزاری کرسی آزاداندیشی در خدمت دانشجویان استان خواهیم بود و از دیدگاه‌های ایشان استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به حمایت ستاد از پایان‌نامه‌های مرتبط با فریضتین گفت: سال‌هاست در ستاد حمایت مالی از پایان‌نامه‌های مرتبط با امربه‌معروف و نهی از منکر در دستور کار قرار دارد و ستاد استان آمادگی دارد در تهیه پروپوزال در حد توان در کنار دانشجویان علاقه‌مند باشد.

پیام نور در ادامه از نشست هم‌اندیشی ستاد با مدیران مراکز فنی و حرفه‌ای ستاد هم‌زمان با دومین روز هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: این نشست هم‌زمان با جلسه شورای امربه‌معروف و نهی از منکر اداره کل فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد و در این نشست، جانشین دبیر ستاد به نمایندگی از ستاد حضورداشته و پیرامون مسائل مربوط به فریضتین به گفتگو با مدعوین پرداخت.

 

 

در حاشیه‌ی این برنامه:

مهدی رحم‌دل، معاون اداری و پشتیبانی فنی و حرفه‌ای گلستان، در این جلسه گفت: ارزیابی از همه مجموعه‌های اداری انجام می‌شود اما خودمان باید قبل از ارزیابی دیگران به ارزیابی خود بپردازیم. + اگر همیشه امربه‌معروف کنیم از منکرات دور می‌شویم و تقویت روحیه انتقادپذیری در مسئولان همراه با پیشنهاد‌های سازنده در این راستا بسیار مؤثر است.

 

نقاط ضعف:

تلاقی جدول زمانی اجرای برنامه با ملاقات عمومی مدیرکل فنی و حرفه‌ای.

 

 

نقاط قوت:

شروع و پایان جلسه در ساعت مقرر و بدون تأخیر.

مشارکت فعالانه مدیران آموزشگاه‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای و طرح آزادانه دیدگاه‌ها، نظرات، دغدغه‌ها و رویکردها.

ارائه پاسخ صریح و شفاف از سوی جانشین دبیر ستاد.

خروج مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان از جلسه باهدف تکریم ارباب‌رجوع [به دلیل روز ملاقات عمومی]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *