نشست رؤسای ستاد شهرستان‌های گلستان

نشست رؤسای ستاد شهرستان‌های گلستان

اردوگاه صالحین شیرآباد خان ببین، صبح روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه، میزبان گردهمایی ماهانه ائمه جمعه شهرستان‌های استان گلستان بود.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر در این جلسه ضمن بیان رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درباره امربه‌معروف و نهی از منکر، گفت: در بعد حکومت دستگاه‌های اجرایی بسیار زیادی نظیر نیروی انتظامی و قوه قضائیه قرار دارند که وظایف امربه‌معروف و نهی از منکر را انجام می‌دهند، اما چیزی که رهبر از ما خواسته بعد مردمی این دو فریضه الهی است که مغفول واقع‌شده و ترس از اجرای آن در بین مردم، دلیل این غفلت است.

یاسر قزوهی ادامه داد: ما با نمایش چهره درست و دقیق از امربه‌معروف و نهی از منکر به دنبال فرهنگ‌سازی آن در جامعه هستیم، همان‌طور که در راهپیمایی ۲۲ بهمن و یا رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی عزم همگانی صورت گرفت، باید بسترسازی این فرایض هم در اولویت دستگاه‌ها نهاده‌ای ذی‌ربط قرار گیرد، وی افزود، مسئولیت این کار مهم در شهرستان‌ها به عهده شما بزرگواران است.

رؤسای ستاد امربه‌معروف شهرستان‌های گلستان در ادامه ضمن ارائه نقطه نظرات خود در این جلسه گفتند: ریشه بسیاری از منکرات جامعه از بالا به پایین است و باید مسئولین اجرایی با اعتقاد قلبی به این فریضه الهی، ضمن فعالیت در این زمینه، خود را نیز در معرض امربه‌معروف و نهی از منکر ببینند. آن‌ها در ادامه خاطرنشان کردند، تبیین امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه مستلزم هزینه خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *