معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گنبدکاووس با حضور یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف استان گلستان

معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گنبدکاووس با حضور یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف استان گلستان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، در نشستی با حضور یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، حجت الاسلام و المسلمین ترابی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر و امام جمعه شهرستان گنبد و با حضور کلیه اعضای ستاد شهرستان مراسم تودیع و معارفه رمضانعلی صفری، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گنبد در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار گردید.

قزوهی در این جلسه ضمن اشاره به لزوم فعال سازی ستادهای شهرستان در استان گلستان تصریح کرد: انتظار داریم با استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود در سطح شهرستان و با کمک کلیه اعضای ستاد که از مدیران این شهرستان می باشند گامی موثر در جهت احیا فریضتین برداریم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان سخنی از فرمایشات مقام معظم رهبری که از امر به معروف و نهی از منکر بعنوان واجب فراموش شده یاد می کنند تاکید کرد: ستاد استان در کنار سایر ستاد های شهرستان می توانند بازوی قدرتمندی برای ایجاد فرهنگ سازی هرچه بیشتر در باب احیای این دو فریضه الهی باشند و امید داریم در این شهرستان اقدامات خوبی صورت گیرد و شاهد گسترش فریضتین باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین ترابی،رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گنبد با اشاره به اینکه یکی از اهداف ما تقویت ستاد امر به معروف در شهرستان است افزود: جلوگیری از وقوع منکرات با برنامه ریزی و تصمیم گیری های مناسب، ابتدا در سطح ادارات و دستگاه ها و سپس در سطح جامعه می تواند به تقویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کمک نماید. انشالله با حضور دبیر جدید این شهرستان و برگزاری جلسات منظم با موضوعات قابل تصمیم گیری در سال جدید بتوانیم در جهت احیای این دو فریضه الهی گام های موثری برداریم.

رمضانعلی صفری دبیر منصوب شده ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان گنبد عنوان کرد: امیدوارم با کمک سایر اعضای ستاد شهرستان بتوانیم انتظارات لازم را برآورده سازیم و در جهت تحقق گسترش فریضتین تلاش کنیم تا در آخرت نیز شرمنده خدای متعال نباشیم.

در پایان حکم دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گنبد توسط یاسر قزوهی دبیر ستاد گلستان اعطا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *