مسابقه اینترنتی آزمون قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر

مسابقه اینترنتی آزمون قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر

مسابقه قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر برگزار می‌شود
جانشین دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: مسابقه آنلاین از قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر توسط ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان، یاسر قزوهی اظهار کرد: پیرو یکی از مصوبات دومین جلسه شورای معاونین ستاد استان، مسابقه‌ای با محوریت قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر طراحی و تدوین شده و علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این مسابقه، به وب‌سایت فریضتین مراجعه کنند.
وی افزود: این مسابقه به پیشنهاد موسسه فرهنگی اجتماعی دیدبان اصل هشتم که از سازمان مردم‌نهاد استان است؛ با حمایت و نظارت ستاد استان و به‌صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می‌شود.
قزوهی گفت: هدف از طراحی و اجرای این مسابقه؛ جلب‌توجه بیشتر مردم به این قانون و به طبع آن، خود فریضتین است. در گام نخست قرار بود این مسابقه به‌صورت مکتوب برگزار شود ولیکن بر اساس پیشنهادات وارده؛ مقرر شد این مسابقه بر اساس استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی طراحی و اجرا شود تا هم صرفه‌جویی در مصرف کاغذ به‌عنوان یک معروف را داشته باشیم و هم امکان اجرای آن در سطح ملی را فراهم کرده باشیم.
وی بابیان اینکه در حال حاضر، اطلاع‌رسانی این مسابقه در حال انجام است؛ اظهار کرد: از روز یکشنبه، بیست و ششم شهریورماه، این مسابقه در سایت فریضتین نقطه آی آر، آغاز می‌شود و علاقه‌مندان تا چهاردهم مهرماه فرصت دارند در این آزمون شرکت کنند.
به گفته جانشین دبیر ستاد استان گلستان، بر اساس مقررات درنظر گرفته شده برای این مسابقه؛ هر فرد تنها مجاز به‌یکبار شرکت در این مسابقه است و به شرکت‌کنندگان توصیه نمود تا پیش از شرکت در آزمون، یک‌بار کلیه مطالب مربوط به این مسابقه را مطالعه نمایند.


قزوهی تصریح کرد نفرات برتر این رقابت، موردتقدیر قرار خواهند گرفت و جوایز ارزنده‌ای برای ایشان در نظر گرفته‌شده است.

ارجاع: لینک ورود به صفحه آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *