مسئول اداره امور زنان و خانواده ستاد : استفاده از ظرفیت فضای مجازی ضرورتی انکارناپذیر است.

فائزه عبداللهی با اشاره به پتانسیل بالای شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی، خواستار برنامه‌ریزی جهت هدایت کاربران این شبکه‌ها شد. مسئول اداره امور زنان و خانواده ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: بسیاری از مدیران گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های مجازی، این پتانسیل را دارا هستند تا با ارائه آموزش و توانمندسازی، در راستای تحکیم بنیاد خانواده و مصالح کشور فعالیت کنند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان پیشنهاد برگزاری نشست‌های تخصصی با لیدرها و گردانندگان این گروه‌ها را طرح و بر ضرورت آموزش قوانین و مقررات مربوط به فضای مجازی به ایشان تأکید نمود.

ایشان با اشاره به برخی برخوردهای بدون برنامه یا با برنامه‌ریزی ضعیف که به‌صورت خودسرانه در جامعه بروز می‌دهد گفت: امربه‌معروف و نهی از منکر اگر به شکل سازمان‌دهی شده و توسط گروه‌های مردمی غیر مرتبط با ستاد بخواهد اجرا شود؛ باید این گروه‌ها شناسنامه‌دار باشند.

عضو شورای شهر گرگان افزود: زبان اداری، زبان مکتوب است و باید گروه‌هایی که قصد تذکر زبانی و اجرای امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه دارند؛ اگر در طلایه‌داران امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان‌دهی نشده‌اند باید دارای تشکیلات قانونی و از صلاحیت‌های عملیاتی بهره‌مند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *