مجمع دبیران شوراهای امربه‌معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی استان گلستان برگزار شد

مجمع دبیران شوراهای امربه‌معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی استان گلستان برگزار شد

جانشین دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: هم‌زمان با فرارسیدن هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر مجمع دبیران شوراهای امربه‌معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان یاسر قزوهی گفت: در طول سال، به‌صورت تخصصی و طی کمیسیون‌هایی که تشکیل‌ شده؛ سلسله جلساتی با همه دبیران شوراهای امربه‌معروف و نهی از منکر دستگاه‌ها داشته‌ایم. هدف از برگزاری مجمع دبیران؛ پرداخت به موضوعات عمومی و انتقال تجارب دستگاه‌ها در حوزه امربه‌معروف و نهی از منکر است.

 و در مجمع دبیران نیز برنامه‌های هفته احیاء تشریح شد.

وی افزود: دستور این نشست مجمع؛ تشریح برنامه‌های هفته احیاء به‌منظور جلب حداکثری همکاری‌ها و مشارکت دستگاه‌ها در هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر بوده است.

قزوهی اظهار کرد: در این مجمع مطالبی در خصوص انتظارات ستاد از شوراهای امربه‌معروف و نهی از منکر دستگاه‌ها، نحوه اطلاع‌رسانی، تهیه خبر و گزارش دهی با تأکید بر جایگاه و اهمیت قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر ارائه شد. همچنین تأکید بر اخلاق‌مداری، تکریم ارباب‌رجوع و رعایت حقوق شهروندی در دستگاه‌ها به‌واسطه امربه‌معروف و نهی از منکر از اهم مطالب بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *