قزوهی: نباید بگذاریم بی تفاوتی به بی غیرتی تبدیل شود

قزوهی: نباید بگذاریم بی تفاوتی به بی غیرتی تبدیل شود

کارگاه توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت، نماز و مدیران دارالقرآن های استان گلستان با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و معاون مدیر کل اداره آموزش و پرورش در شهرستان گنبد کابوس برگزار شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه، خاطر نشان کرد: تا زمانی که امر به معروف و نهی از منکر در جامعه حاکم باشد، اسلام دین جامع و کاملی خواهد بود. زیرا با احیا این دو فریضه جامعه به سمت صفات خوب حرکت می کند و همچنین بی تفاوتی ها، جامعه ما را به سمت فساد خواهد کشاند.

یاسر قزوهی در ادامه گفت: فطرت انسان ها پاک است، اما مسیر ها و فضای جامعه آن را به سمت بدی ها می کشاند. وی در بین کارشناسان قرآن و عترت گفت: ما باید فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را در بین نسل جدید نهادینه کنیم و نگذاریم بی تفاوتی به بی غیرتی تبدیل شود، همچنین باید به وطن و کالای وطنی هم مانند ناموس غیرت داشته باشیم.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش گلستان نیز در این جلسه، کوتاهی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر را نابخشودنی و خسران بار دانست. سید علی حسینی با توجه به در اختیار داشتن نسل آینده کشور، اداره آموزش و پرورش را مسئول هدایت این جامعه دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *