فرمانده انتظامی گلستان:در بحث عفاف و حجاب باید کار فرهنگی صورت گیرد، اقدامات امنیتی و پلیسی باعث ایجاد فاصله بین مردم و حکومت می شود.

فرمانده انتظامی گلستان:در بحث عفاف و حجاب باید کار فرهنگی صورت گیرد، اقدامات امنیتی و پلیسی باعث ایجاد فاصله بین مردم و حکومت می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، سردار دادگر فرمانده انتظامی استان گلستان در حاشیه نشست اعضا ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان با بیان اینکه در بحث عفاف و حجاب در بخش عمده ای از زیست بوم استان مشکل چندانی وجود ندارد افزود: آنچه باعث نگرانی بوده، تفرجگاه ها می باشد که طی ۲سال گذشته طرح های مستمر و گوناگونی ارائه شده و همچنین تورهای گردشگری که از استان های دیگر وارد استان ما می شدند و رفتار ناهنجاری داشتند را توانستیم مدیریت کنیم.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: این قبیل طرح ها از جنبه سلبی و قهری است و این راهکار اصلی نیست. اما ما در جامعه باید از لحاظ فرهنگی و آموزشی اقدامات مناسبی داشته باشیم و از راه اقدامات پلیسی و امنیتی نه تنها کار حل نخواهد شد بلکه باعث خستگی عوامل و افزایش مقاومت ها و فاصله میان مردم و حکومت می شود.

سردار دادگر خاطر نشان کرد: نیاز داریم تمام دستگاه ها پای کار باشند و به مجموعه ستاد کمک کنند تا باعث فعال تر شدن ستاد شوند.مردم همواره از قانون تبعیت پذیری دارند به شرط آن که بسترهای آن فراهم باشد و ما هرچه فاصله بگیریم از رفتارهای امنیتی و سلبی و قهری پلیس که جز نارضایتی و ایجاد تنش چیز دیگری نخواهد بود در این راه موفق تر خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *