سومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گمیشان برگزار شد

سومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گمیشان برگزار شد

سومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گمیشان به ریاست فرماندار و با حضور جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار شد.
توماج فرماندار گمیشان دراین جلسه با اشاره به لزوم اهمیت دادن به اصول و فروع دین گفت :اگر امروز آسیب‌های اجتماعی افزایش یافته قطعاً از عدم توجه کافی به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.
وی افزود: اسلام دین اجبار نیست و چیزی که مهم ‌است این است که درخصوص این فریضه باید الگو سازی صورت گیرد و ابتدا باید خود مسئولان در این برنامه پیش قدم باشند. قائم مقام شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گمیشان با تاکید بر اهمیت استفاده از تریبون‌های نمازهای جمعه و جماعات گفت: افراد جامعه باید نسبت به سرنوشت همدیگر مسئول باشند و نسبت به اموری که سرنوشت جامعه را رقم می‌زند بی‌تفاوت نباشند.
توماج همچنین با اشاره به همگرایی مردم، مسئولان، نهادهای دولتی و علما خاطر نشان شد: حاکم‌ شدن شئونات زندگی اسلامی بر جامعه بسیار مهم است و باید همه در این راستا هم قسم‌ شوند تا در آینده دچار آسیب‌های ناگوار نباشیم.
فرماندار گمیشان در پایان داشتن نقشه راه و الگو را ضروری برشمرد و گفت: قطعاً بومی سازی مقوله امر به معروف و نهی از منکر تاثیر گذاری خوبی را خواهد داشت.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *