راه‌اندازی کتابخانه تخصصی امربه‌معروف و نهی از منکر با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان

راه‌اندازی کتابخانه تخصصی امربه‌معروف و نهی از منکر با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان

گرگان- یاسر قزوهی دبیر ستاد، در جلسه‌ای با آخوند عبدالحی میرزاعلی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان با توجه به اهمیت منابع مطالعاتی امربه‌معروف و نهی از منکر گفت: به جهت تسهیل و تسریع دستیابی پژوهشگران و علاقه‌مندان به مطالعه و تحقیق در حوزه امربه‌معروف نیاز به ایجاد کتابخانه تخصصی امربه‌معروف و نهی از منکر در استان داریم.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان؛ یاسر قزوهی دبیر ستاد، در جلسه‌ای با آخوند عبدالحی میرزاعلی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان با توجه به اهمیت منابع مطالعاتی امربه‌معروف و نهی از منکر گفت: به جهت تسهیل و تسریع دستیابی پژوهشگران و علاقه‌مندان به مطالعه و تحقیق در حوزه امربه‌معروف نیاز به ایجاد کتابخانه تخصصی امربه‌معروف و نهی از منکر در استان داریم.
قزوهی در ادامه با اشاره به فقدان کتابخانه تخصصی در کشور گفت: این مکان مأمنی برای تمرکز پژوهشگران و نویسندگان این حوزه در کشور خواهند شد.
وی در ادامه گفت: جهت مطالعه علاقه‌مندان این حوزه، منابع و کتاب‌های معتبر زیادی وجود ندارد.
آخوند عبدالحی میرزاعلی از پیشنهاد مطرح‌شده استقبال کرد و گفت: به جهت ایجاد کتابخانه تخصصی در خصوص تجهیز امکانات و نیروی لازم جهت فعالیت در کتابخانه همراهی و کمک خواهم کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با توجه به اهمیت امربه‌معروف و نهی از منکر گفت: بر خی از نویسندگان و پژوهشگران در این حوزه فعلیت کمی دارند، از ایشان درخواست می‌کنم که کتاب‌ها و مقاله‌هایی تخصصی در خصوص این دو فریضه الهی بنویسند.
یاسر قزوهی در ادامه خاطرنشان کرد: ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر از پایان‌نامه‌ها و مقاله‌های مرتبط با این موضوع، درزمینه¬های مالی و پژوهشی و در جهت سهولت در نشر آن‌ها حمایت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *