دومین گردهمایی و نشست فصلی معاونین اجتماعی و مطالبه گری کشور در گرگان

دومین گردهمایی و نشست فصلی معاونین اجتماعی و مطالبه گری کشور در گرگان

یاسر قزوهی دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان؛ از برگزاری دومین گردهمایی و نشست فصلی معاونین اجتماعی و مطالبه گری استان‌های ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کشور با میزبانی استان گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان؛ دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان با اشاره به رویکردهای جدید ستاد گفت: ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر با اتخاذ رویکرد اجتماعی، مطالبه گری و رسانه‌ای این پیام را مخابره می‌کند که فریضتین امربه‌معروف و نهی از منکر، از منظر این ستاد نیازمند بازخوانی است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت تبیین معنا و حدود امربه‌معروف و نهی از منکر برای مردم افزود: رویکرد جدید ستاد؛ پیاده‌سازی مطالبات مقام معظم رهبری است. ایشان امربه‌معروف را با تعابیر «نوترین، شیرین‌ترین، کارآمدترین و کارسازترین شیوه‌های تعامل اجتماعی» معرفی می‌فرمایند و تعامل اجتماعی درواقع رفتاری است در پاسخ به رفتار دیگران و از این باب امربه‌معروف نشان‌دهنده مسئولیت‌پذیری است و لازم است در شاخصه توسعه فرهنگی مطرح شود.

قزوهی با اشاره به تشکیل معاونت اجتماعی و مطالبه گری در ستاد گفت: ستاد امربه‌معروف، نخستین نهاد کشور بوده که با توجه به اهمیت مطالبه گری در کشور نسبت به راه‌اندازی این معاونت اقدام کرده است و بناست دومین گردهمایی معاونین اجتماعی و مطالبه گری استان‌های ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کشور، دوازدهم و سیزدهم تیرماه با حضور دبیر ستاد کشور به میزبانی گلستان در شهر گرگان برگزار شود.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر گلستان افزود: معتقدیم این رویداد نتایج و برکات ارزنده‌ای برای کشور و استان خواهد داشت و امیدواریم مردم شریف ایران، هم بیش‌ازپیش نسبت به این دو فریضه مهم الهی که اقامه سایر فرایض به آن وابسته است؛ اهتمام داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *