تعهد به قلم و رعایت امانت داری دو رسالت مهم خبرنگاران است


دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گلستان با گرامیداشت ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار فقید ایرنا از آنچه که عملکرد مناسب خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در اطلاع رسانی بهنگام و کمک به شور انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بویژه در این استان نامید، تقدیر کرد.
"علی اصغر طهماسبی" با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان و تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی این استان از جمله پوشش انتخابات امسال و حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت.
وی توجه خبرنگاران ایرنا به صحت و دقت اخبار و کیفیت خوب تولیدات ایرنا را شاخصه بارز این خبرگزاری اعلام کرد و اظهار داش: برخی رسانه ها در انعکاس اخبار تنها نکات منفی را منعکس و برجسته سازی می کنند و این موضوع زمانی خود را بیشتر نشان می دهد که به جنبه های مثبت کارها توجهی نمی شود.
معاون سیاسی استاندار گلستان با بیان اینکه امروز جامعه نیازمند تزریق انرژی مثبت و داشتن روحیه بالا است، گفت: هر مسلمانی نسبت به کاری که انجام می دهد متعهد است و تعهد در قلم و رعایت امانت داری بیش از سایر کارها در این حوزه اهمیت دارد و شاید بخشی از اهمیت کار خبرنگاران به همین دلیل است.
طهماسبی افزود: خبرنگار در قبال نوشته هایش مسوول است و برای ذره ای انحراف در پیشگاه خداوند مسوول بوده و حق الناس به گردنش است. 
وی ابراز داشت: بحث پیشگیری تنها به حوزه بهداشت و درمان خلاصه نمی شود و می بایست در سایر بخشهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و آموزشی هم به گونه ای عمل کرد که هزینه ای به دولت یا ملت تحمیل نشود.
معاون استاندار گلستان با یادآوری سابقه و پیشینه سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: خبرنگاران ایرنا در گلستان با صبر، حوصله و تعامل خوبی که با منابع خود در عرصه های مختلف همچون حادثه معدن آزادشهر داشتند، دقت و صحت را فدای سرعت نکردند.
طهماسبی همچنین با حضور در بخش های مختلف این خبرگزاری، روز خبرنگار را به کارکنان ایرنا و کلیه اصحاب رسانه استان گلستان تبریک گفت.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *