تشکیل کارگروه تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی استان در ستاد

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان در جلسه شورای اعضاء ستاد این استان، از همسویی دستگاه‌ها با ستاد تقدیر نمود و خواستار افزایش اقدامات و تبادل تجربیات شد.

علی‌اصغر طهماسبی، بابیان این مطلب که شاهد همدلی خوبی میان نهادهای متولی امربه‌معروف و نهی از منکر هستیم گفت: دستگاه‌هایی که به‌موجب قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر به‌عنوان اعضاء ستاد استان تعیین‌شده‌اند؛ گام‌های سازنده‌ای در جهت پیشبرد اهداف ستاد برداشته‌اند. امیدواریم با افزایش تبادل تجربیات بتوانیم اقدامات این حوزه را افزایش دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در ادامه با اشاره به برگزاری مستمر جلسات ماهیانه شورای معاونین مهم‌ترین اقدامات به‌عمل‌آمده از سوی معاونین و دفتر ستاد را مثبت ارزیابی کرده و از کیفیت و کمیت آن‌ها قدردانی نمود.

وی برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با شورای ادارات، ائمه جماعات را مهم‌ترین اقدامات معاون دولت بر دولت برشمرده و از جلسه توجیهی طلایه‌داران هیئت‌های مذهبی و نشست هم‌اندیشی با مسئولین کانون‌های فرهنگی مساجد به‌عنوان شاخص‌ترین اقدامات معاون امربه‌معروف مردم بر دولت و مردم این ستاد یادکرد.

ایشان در بیان عملکرد حوزه دبیرخانه ستاد نیز از نشست هم‌اندیشی با بانوان فعال در فضای مجازی که به همت مسئول اداره امور زنان و خانواده ستاد برگزار گردیده بود؛ نام برده و از حضور مستمر جانشین دبیر در جلسات ستاد شئون، شورای تأمین و کارگروه عفاف و حجاب تقدیر نمود.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر در این نشست از شکل‌گیری کارگروه تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی استان در ستاد با هماهنگی استانداری و عضویت دستگاه‌های متولی کاهش آسیب‌ها در استان خبر داده و گفت: جلسات هفتگی این کارگروه به‌طور منظم برگزار گردیده است و به فضل الهی به‌زودی می‌توانیم از خروجی این کارگروه بهره‌مند گردیم.

ایشان همچنین با اشاره به اقدامات روابط عمومی ستاد از فعالیت‌های این حوزه در فضای مجازی و طرح‌های گرافیک محیطی و دیگر اقدامات تبلیغی و اطلاع‌رسانی ستاد به‌عنوان اقداماتی ارزشمند قدردانی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *