برگزاری گردهمایی بزرگ طلایه‌داران عاشورایی

گردهمایی بزرگ طلایه‌داران عاشورایی با شعار پیروان ولایت، رهروان حسینی در مهدیه امام‌زاده نور گرگان با حضور مسئولان هیئات مذهبی و مداحان اهل بیت (ع) برگزار گردید.

هدف از برگزاری این گردهمایی، توجیه طلایه‌داران هیئات مذهبی در خصوص وظایف محوله در طی ایام سوگواری سید و سالار شهیدان عنوان گردیده است. در این برنامه آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، ریاست ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان؛ حجت الاسلام نورالله ولی‌نژاد، معاون امربه‌معروف مردم بر دولت و مردم و همچنین عسگر ساوری، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گلستان، دیدگاه‌ها و نظرات خود را با حضار در خصوص وظایف طلایه‌داران درمیان گذاردند.

 

درحاشیه این برنامه طرح شد:

یاسر قزوهی، جانشین دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان: ۲۱۰۰ هیات مذهبی ثبت شده در استان گلستان می‌توانند به‌عنوان رسانه‌ای مذهبی نقشی سازنده در کاهش آسیب‌ها ایفا کنند. برای امربه‌معروف و نهی از منکر باید از خودمان شروع کنیم.

علی اسدی، رئیس شورای هیات‌های مذهبی شهرستان گرگان: هفته اول ماه محرم به نام هفته امربه‌معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است و بهتر است که برنامه‌های هیات‌ها در کنار عزاداری به ترویج و توسعه این امر مهم نیز اختصاص داده شود.

شکیبافر، مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت: تبلیغ صرفه‌جویی و مصرف صحیح آب، از مصادق بارز امربه‌معروف و نهی از منکر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *