چهارمین جلسه شورای معاونین ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر در سال جاری در تاریخ ۰۵/۰۵/۱۳۹۵؛ ساعت ۸ صبح در دفتر معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با دستور جلسه بررسی چارت تشکیلاتی جدید ستاد و گزارش روابط عمومی ستاد برگزار گردید. 
در آغاز این جلسه، علی اصغر طهماسبی دبیر ستاد با قرائت دستور جلسه با اشاره به مواردی از تغییرات به عمل آمده در چارت جدید خواستار نظرات حاضران در این خصوص شد و مقرر گردید مسایل و موارد در قالب نامه به مرکز ارسال گردید. 
وحید پیام نور در ادامه این جلسه گزارشی در خصوص پایگاه اطلاع رسانی فریضتین ارائه نمود و گفت: ایجاد این پایگاه اطلاع رسانی با هدف اطلاع رسانی تخصصی در خصوص اخبار ستاد به مردم از مصوبات اتاق فکر ستاد بوده و در اتاق فکر بیش از ۳۰۰ نفر ساعت کار در خصوص شرایط، ویژگی‌ها و خط مشی این پایگاه اطلاع رسانی را داشته ایم.
مدیر روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان گلستان در ادامه گفت: عنوان فریضتین از میان بیست عنوان پیشنهادی گزینش گردیده و تلاشمان این بوده که ظاهر بصری سایت، امروزی و قابل نمایش در ابعاد مختلف باشد. وی همچنین از اتصال این پایگاه به کانال تلگرام و گروه مربوطه و در دست تهیه بودن اپلیکیشن اختصاصی قابل استفاده در تلفن های هوشمند خبر داده و خواستار همکاری حاضرین در تهیه محتوای تخصصی برای این پایگاه اطلاع رسانی شد. 
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود از طراحی بیش از ۲۰ طرح گرافیکی محیطی در گروه های "همه مسئولیم"، "فرهنگ تذکر" و "ادبیات تذکر" به منظور استفاده در تابلوها و بیلبوردهای شهری خبر داد و گفت: در اتاق فکر ستاد برای خلق ایده و بررسی بازخورد طرح ها، تلاش های خوبی شده و گزارش تحلیلی خروجی کار؛ می تواند الگوی جدیدی برای کارهای فرهنگی کشور باشد. 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *