برگزاری پنجمین جلسه شورای معاونین


پنجمین جلسه شورای معاونین ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان در سال ۹۶ در دبیرخانه ستاد برگزار شد.
در این جلسه علی‌اصغر طهماسبی، با اشاره به فراوانی اقدامات ستاد و قدردانی از معاونین گفت: لازم است در انعکاس اقدامات تلاش بیشتری داشته باشیم و هرگز از یاد نبریم که در راه امر به معروف و نهی از منکر، هرچقدر هم کار کنیم، کم است.
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان افزود: انتظار مردم و توقع ایشان بیش از اقدامات ماست و ما در هر مسئولیتی که باشیم، فردای قیامت باید پاسخگو باشیم.
وی با اشاره به برخورد فانتزی عده ای با موضوعات روز در شبکه های اجتماعی اظهار کرد: بعضی از رفتارها که امروز در سطح جامعه می بینیم، رنگ و بوی مبارزه منفی دارد. تحلیل ما این است که آسیب از حوزه سیاست به حوزه اجتماعی ورود پیدا کرده و استمرار این وضع، بروز آسیب های اقتصادی و معیشتی خواهد بود.
مدیرکل سیاسی امنیتی گلستان افزود: امربه معروف و نهی از منکر باید به سمت مردم به دولت حرکت کند. اگر به سیره ائمه اطهار نگاه کنیم؛ آن بزرگواران هم بیشتر بر این حوزه تاکید داشته اند و این به این علت است که بیت المال در دست دولت است.
وی با اشاره به اهمیت اطلاع مسئولین از وضع جامعه گفت: باید از شرایط موجود گزارش تهیه شده و به مسئولین منتقل نمود. هرچند گزارشات مختلفی به خواست مسئولین تهیه می شود ولی بهتر است مسئولین از نظرهای مختلف باخبر شوند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *