برگزاری نشست تخصصی با دبیر شورای امربه‌معروف و نهی از منکر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان

برگزاری نشست تخصصی با دبیر شورای امربه‌معروف و نهی از منکر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان

در راستای مجموعه نشست‌های تخصصی جانشین دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان با شورای امربه‌معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی، نشستی تخصصی با دبیر شورای امربه معروف و نهی از منکر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در تاریخ ۱۳ دی‌ماه و در محل این اداره کل برگزار شد.

در این نشست طرفین به تبادل‌نظر در خصوص فریضتین پرداختند.

یاسر قزوهی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص کارکرد بقاع متبرکه، آموزش امربه معروف و نهی از منکر خادمین و کارکنان این سازمان را مهم ارزیابی کرد و گفت: انتظار ستاد از اوقاف و امور خیریه که دستگاه متولی نظم بخشی به موقوفات است؛ تعامل همه جانبه است.

وحید پیام نور مدیر روابط عمومی ستاد در این باره گفت: اهمیت و ضرورت این تعامل زمانی آشکار می شود که اهداف نهضت حسینی یادآوری شده باشد. امام حسین (ع) فریضتین را از اهداف اساسی قیام خود معرفی می فرمایند.

حسن دارابی، دبیر شورای امربه معروف و نهی از منکر اوقاف با استقبال از افزایش تعاملات، پیشنهاد عقد تفاهم نامه همکاری میان دو سازمان را مطرح نمود.

از دیگر مطالب مورد بررسی قرار گرفته در این نشست، تلاش جهت تشکیل مجمع خیرین و واقفین امربه معروف و نهی از منکر بود. همچنین مقرر گردید در نخستین زمان ممکن، گروه های طلایه داران امربه معروف و نهی از منکر در بقاع متبرکه استان تشکیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *