برگزاری راهپیمایی حمایت از امربه‌معروف و نهی از منکر در استان

برگزاری راهپیمایی حمایت از امربه‌معروف و نهی از منکر در استان

در پنجمین روز از هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر، ملت خداجوی گلستان در راهپیمایی حمایت از امربه‌معروف و نهی از منکر شرکت کردند.

وحید پیام نور، مدیر روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر گلستان در این باره گفت: پنجمین روز از هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر که در تقویم این هفته با شعار «همه مسئولیم در تقویت باورهای دینی» نامگذاری شده؛ در سراسر استان و پس از نماز جمعه، راهپیمایی حمایت از امربه‌معروف و نهی از منکر برگزار گردید.

وی متن قطعنامه قرائت شده در این راهپیمایی را چنین بازنشر داد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نهضت جاودانه عاشورا گامی بلند در جهت زنده نگهداشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود و ما عاشقان و پیروان راستین این نهضت عظیم با حضور خود در تجمع میثاق با اباعبدالله الحسین(ع) پرچمدار امر به معروف و نهی از منکر و شهدای راه این فریضتین در تاریخ شیعه، پیمان خویش را برای افراشته نگهداشتن پرچم این فریضه الهی تجدید نموده و بیان می داریم:

  1. با تمسک به حبل المتین الهی قرآن کریم و با تأسی به خاندان عصمت و طهارت (ع) و با عنایت به وجوب امربه معروف ونهی از منکر به عنوان فروع دین، بر لزوم پاسداشت و اجرای این فریضه مهم که سبب دوام سایر فرایض است، تاکید می نماییم.
  2. حفظ نظام اسلامی و عزت آن بزرگترین معروف هاست. تلاش و مجاهدت همه مسئولان و مردم را در این زمینه مصداق امر به معروف می دانیم. لذا از همه مسئولان متعهد و دلسوز و آحاد مردم که همواره حامی و پشتیبان اصلی انقلاب و نظام بوده اند، می خواهیم که تمام همت خویش را در جهت حفظ این معروف به کار گیرند.
  3. تضعیف نظام اسلامی و استقلال و اقتدار آن، بزرگترین منکر بوده و همه مسئولان کشور را از تمام مصادیق این منکر بزرگ از جمله وابستگی سیاسی و اقتصادی به قدرت های استکباری جهان و در راس همه آنها آمریکا، نهی می کنیم.
  4. اقتصاد مقاومتی تنها راه رسیدن به ایرانی مستقل و مقاوم در برابر دسیسه های مستکبران است و اسراف، تبذیر و تجمل گرایی از مهمترین مصادیق آسیب بر پیکرده اقتصاد مقاومتی می باشد. از آحاد ملت شریف ایران و تمامی مسئولان کشور می خواهیم ساده زیستی را سرلوحه زندگی خویش قرار داده و از زیاده خواهی و تجمل گرایی اجتناب ورزند.
  5. رژیم آل سعود حکومتی فاسد، خبیث و شجره ای ملعونه است که برای ظلم و ستم و کشتار مردم بی گناه با آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب هم پیمان شده است. ما مردم شهیدپرور ایران اسلامی آماده دفاع از مظلومان به ویژه مردم بی پناه یمن، سوریه، بحرین و عراق بوده و بر تداوم راه شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در مبارزه با استکبار پافشاری می کنیم.
  6. ملت آزاده و سرافراز ایران اسلامی پیرو مکتب حسینی و تربیت یافته بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و گوش به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است. آمریکا و مزدوران وی در منطقه بدانند ما هر ذلتی را از میان بر می داریم و در این راه هراسی نداریم. هیهات مناالذله…

 

ستاد امر به معروف و نهی از منکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *