برای اجرای امر به معروف باید هنرمند بود

دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان،یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف استان با غلام الواری، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان دیدار کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: برای اجرای امر به معروف در سطح جامعه باید فرهنگ سازی صورت گیرد که می توان از ابزار هنر در این مسیر استفاده کرد.در واقع برای اجرای امر به معروف باید هنرمند بود.

الواری افزود: حجاب یکی از مصادیق امر به معروف است که عمل بی حجابی هم از نظر قانون جرم محسوب می شود و هم از نظر شرعی ناپسند است.با توجه به تغییر استاندار و برخی مسئولین همگی باید دست در دست هم دهیم تا با اقدامات فرهنگی مناسب بستر فضایی در راستای اجرای هر چه بهتر امر به معروف ایجاد کنیم.

در ادامه الواری گفت: در چندین دیداری که با حضرت آیت الله نورمفیدی، رئیس ستاد امر به معروف و نماینده ولی فقیه در استان گلستان داشتم، ایشان عالمی وارسته و دارای فضل فراوان، برازندگی و شخصیت ویژه ای هستند که می توان از محضرشان در راهبرد اهداف ستاد امر به معروف استفاده کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ادامه داد: در آیه ۱۱۰ سوره آل عمران خداوند بصورت صریح می فرماید: شما بهترین امتی هستید که خلق شدید، چون امر به معروف و نهی از منکر می کنید. پس همگان باید در جهت احیای این دو فریضه تلاش کنند.

یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف استان گفت: برای احیای فریضتین باید از خودمان شروع کنیم و امید داریم با کمک شما و ظرفیت موجود در دستگاه های نظامی و انتظامی بتوانیم به احیای این دو فریضه الهی کمک کنیم.

قزوهی در ادامه گفت: متاسفانه در استان گلستان درگیر برخی مسائل حاشیه ای هستیم و همین امر مانع پیشرفت چشمگیر در استان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *