احکام بازرسان امر به معروف و نهی از منکر گلستان اعطا شد

احکام ۲۰ نفر از بازرسان امر‌به‌معروف و نهی از منکر استان گلستان اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر‌به‌معروف و نهی از منکر استان گلستان،یاسر قزوهی، جانشین دبیر ستاد امر‌به‌معروف و نهی از منکر استان گلستان در این مراسم گفت: از روز تشکیل ستاد ضرورت تشکیل یک تیم کارآمد نظارت بر دستگاه‌ها احساس می‌شد.
وی با اشاره به جمع حاظر در جلسه و اعتماد کاملی که به آنان وجود دارد گفت: اگر نظارت و بازرسی درست انجام نشود به مشکل بر می‌خوریم و بر همین اساس و برای انجام هر چه بهتر بازرسی‌ها تعداد بازرسین به زودی بیشتر می‌شود .
قزوهی گفت: در این بازرسی‌ها بنا نیست مچ‌گیری انجام شود بلکه کمک به اصلاح منکرات در دستور کار بازرسین است و بازرسان از همه موضوعات معروف و منکر نظارت به عمل می‌آورند.
وی با تاکید بر اینکه بازرسی به معنای بی‌حرمتی یا بی‌اعتمادی نیست گفت: بنا نیست کسی یا دستگاهی تخریب شود. گاهی برخی از قوانین تخطی کرده، اسراف می‌کنند و یا بدرفتاری‌هایی انجام می‌دهند  این‌ها مواردی از مجموع موضوعاتی است که بازرسین باید به آنها دقت کرده و گزارش دهند.
قزوهی خاطرنشان کرد: بنا و تاکید ما بر کمک به احیای معروفات و ریشه‌کنی منکرات است ، می‌خواهیم مشکلات حل شود گاهی با یک تذکر و گاهی با گزارش می‌توان جلوی مشکلات را گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *