همایش بانوان یادآور و یاور معروف در گرگان


در سومین روز از هفته احیاء امربه معروف و نهی از منکر، همایش بانوان یادآور و یاور معروف برگزار شد.

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد استان دراین‌باره گفت: سومین روز هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر امسال با شعار "همه مسئولیم در سلامت محیط اداری" همراه شده است. باور ما در ستاد استان این است که اگر اعضاء شوراها امربه معروف و نهی از منکر ادارات و یا یاوران معروف در حوزه معروفات و منکرات اداری خود ورود پیداکنند؛ بسیاری از تخلفات خواسته و ناخواسته اداری دیگر روی نخواهد داد.

وحید پیام نور افزود: به همت مسئول امور زنان و خانواده ستاد استان، سرکار خانم عبداللهی، امروز همایشی ویژه بانوان یادآور و یاور معروف در  مرکز آموزش فنی و حرفه ای واحد خواهران گرگان برگزار شد که با استقبال خوب بانوان یادآور و یاور معروف همراه بود.

وی هدف از برگزاری این همایش را افزایش تعامل ستاد و مخاطبان معرفی نموده و گفت: امیدواریم با تکرار این نشست‌ها و برنامه‌ها بتوانیم در پیشبرد اهداف سازمانی اقدامات سازنده‌ای را برداریم.

 

در حاشیه‌ی این برنامه:

آقایان حاضر در جلسه سالن را در بخش پایانی همایش ترک کردند تا به درخواست یکی از بانوان که خواستار این مساله بود جامه عمل پوشیده شود. توضیح اینکه این درخواست با هدف تسهیل بیان مواردی که به موجب شرم و حیا امکان طرح آن در حضور برادران ممکن نیست؛ طرح گردید.

رویکرد عموم حضار و تاکید ایشان، ضرورت حفظ عفاف و حجاب بود اما محصور کردن امربه‌معروف و نهی از منکر به این مقوله از سوی عموم ایشان ناپسند معرفی شد.

 

نقاط ضعف:

شروع برنامه با تاخیر.

 

نقاط قوت:

مشارکت فعالانه حاضرین در بیان دیدگاه و افکار.

ارائه پاسخ صریح و شفاف از سوی مسئول امور زنان و خانواده ستا به پرسش‌های حضار.

حضور کلیه مدعوین در برنامه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *