دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با فرمانده انتظامی و مسئول عقیدتی سیاسی استان گلستان

دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با فرمانده انتظامی و مسئول عقیدتی سیاسی استان گلستان

دیدار با فرمانده انتظامی استان گلستان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان در این دیدار،یاسر قزوهی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن تبریک بمناسبت هفته نیروی انتظامی به پرسنل و بویژه فرمانده محترم انتظامی استان،از تلاش های شبانه روزی در جهت برقراری صلح، امنیت و آرامش تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه دبیر ستاد گفت: نیروی انتظامی همواره یار و یاور ستاد امر به معروف و نهی از منکر بوده و از پیش قراولان این عرصه است. همکاری این دو مجموعه در کنار سایر ارگان ها و مجموعه ها می تواند ثمره بهتری در راستای اهداف امر به معروف و نهی از منکر داشته باشد‌.
در ادامه سرداد دادگر،فرمانده انتظامی استان گفت: پلیس همواره در تلاش بوده از وقوع منکرات جلوگیری نماید.طبق فرمایش مقام معظم رهبری، یکی از اساسی ترین مسائل امروز جامعه در کنار سایر معروفات و منکرات، مسئله عفاف و حجاب است و همه دستگاه ها باید در برقراری این معروف در کنار ستاد امر به معروف و نهی از منکر باشند تا با کمک همدیگر و به لطف خدا گامی موثر در این جهت برداریم.
سردار دادگر افزود: نیروی انتظامی هر گونه بی نظمی در سطح استان را پیگیری و با آن برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی استان ضمن گلایه از بعضی ارگان ها خاطر نشان کرد: بدست آوردن نتیجه مطلوب در بحث امر به معروف و نهی از منکر،لازمه همکاری سایر مجموعه ها با پلیس و در نهایت با ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.
حجت الاسلام و المسلمین دیلم، مسئول عقیدتی، سیاسی انتظامی استان در ادامه لازمه امر به معروف در جامعه را معرفت شناسی دانست و گفت: در انجام امر به معروف یا نهی کردن از هر منکر، قطعا باید برخورد مناسب صورت گیرد تا تاثیر مطلوبی در سطح جامعه داشته باشد.
در ادامه قزوهی گفت: قطعا با همکاری سایر دستگاه ها و مجموعه نیروی انتظامی می توان شاهد کمرنگ شدن منکرات در سطح جامعه شد و تاکید کرد، تا وقتی حتی یک منکر در جامعه وجود دارد،ستاد امر به معروف از رسالت خود در جهت از بین بردن آن عقب نمی نشیند.
در پایان فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: انشالله با ظهور حضرت ولی عصر(عج) و پیوند انقلاب اسلامی با ظهور آن حضرت،بساط تمام منکرات در سراسر جهان برچیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *