دیدار جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان

دیدار جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف استان گلستان، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و امام جمعه گرگان دیدار کرد.

رئیس ستاد امر به معروف گلستان در این دیدار گفتند: یکی از ضرورتهایی که امروز بیش از گذشته نیازمند آن هستیم، همبستگی عمومی است، نباید اجازه دهیم بین مردم ما اختلاف بیافتد، چون بزرگترین اسحله ما بعد از نصرت الهی همین مردم هستند. توجه به این مسئله مهم در بیانات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به صورت مکرر آمده است.

آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان افزودند: در اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس در میدان جنگ و پشت جبهه، شور و شوق مردم در ذهن ما هنوز باقی مانده است و سپاه نقش مهمی در ایجاد این شور بر عهده داشت، بر این اعتقاد بوده و هستیم که اگر سپاه نبود این انقلاب مشکل پیدا می کرد و امروز شرایط سخت تر از آن روزها است، چرا که خطرهای آن روزها خطرهای واضح و روشن بود، دشمن به کشورحمله کرده بود و این خطر را همه می‏دیدند، حتی آن پیرمرد و پیرزن روستایی این خطر را لمس می‏کردند، اما امروز خطرهایی که ما را تهدید می کند، پیچیده شده است. اگر دیروز دو چشمی ناظر اعمال و رفتار دشمن بودیم امروز به قول معروف باید شش چشمی مواظب نقشه های شوم دشمنان بر علیه کشورمان باشیم . باید همه بخش های اطلاعاتی و امنیتی کشورمان دائما جریانات منطقه و دنیا را رصد کنند.

رئیس ستاد امر به معروف گلستان اضافه کردند: آن چه را که به ما امید می دهد وعده الهی است خداوند در آیات مکرر قرآن وعده قطعی داده است. «وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ» این فقط درباره حضرت موسی(ع) و فرعون نیست این سنت و مشیت الهی و رویه خداوند متعال است و اراده خدا بر این تعلق گرفته است. البته خداوند به هر کسی وعده نمی دهد به مظلومانی وعده میدهد که در مقابل ظالمان ایستادگی کنند. اتفاقاتی که در کشورهای سوریه، عراق، یمن و جاهای دیگر افتاده، کسی فکر نمی کرد که اینها حتی یک هفته هم دوام بیاورد. اما الان یمن در این جنگ عربستان سعودی را مستاصل کرده است. اراده الهی فقط در یک مقطع خاص نبود و این یک سنت الهی است که همیشه وجود داشته و خواهد داشت. شرایط امروز کشور بسیار سخت تر شده است اما این موجب یاس نیست چون اراده حق وجود دارد.

آیت ا… نورمفیدی ضمن تقدیر از اقدامات سپاه در مسائل مختلف استان گلستان گفتند: لازم میدانم از سپاه بخاطر خدماتی که در حادثه سیل داشته اند و همچنین در ساخت تاسیسات زیر بنایی استان همچون سد نرماب و زهکشی اراضی کشاورزی استان که از موضوعات مهم اراضی زراعی استان ما به شمار می رود و در زندگی مردم اثرعملی داشته است، تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *