در جلسه شورای معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان عنوان شد:

اگر رفع منکرات در جامعه به مطالبه مردمی تبدیل شود، امر به معروف به معنی واقعی احیا شده و حس بی تفاوت بودن از بین می رود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان، جلسه شورای معاونین ستاد امر به معروف گلستان با حضور دبیر ستاد استان،معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد استان، معاون رسانه،فرهنگ سازی و آموزش ستاد استان،معاون برنامه ریزی و توسعه منابع ستاد استان، مسئول وقایت ستاد استان و مسئول دفتر هماهنگی نیروهای نظامی و انتظامی ستاد استان صبح روز یکشنبه برگزار گردید.

یاسر قزوهی دبیر ستاد گلستان با بیان اینکه سیاستگذاری در حوزه تبیین و معرفی هرچه بیشتر فرهنگ امر به معروف از وظایف اصلی ستاد است افزود: طبق اصل هشتم قانون اساسی، امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است و باید تلاش کنیم تا منکرات موجود در جامعه را به مطالبه مردمی تبدیل کنیم تا بطور واقعی امر به معروف در جامعه احیا شده و حس بی تفاوت بودن از بین برود.

دبیر ستاد گلستان در ادامه با اشاره به اینکه جهاد تبیین و آموزش باید در سطوح مختلف جامعه اجرا شود خاطر نشان کرد: فضای رسانه و شبکه استانی صداوسیما در کنار فضای مجازی می تواند عامل مهمی در فرهنگ سازی این دو فریضه الهی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *