در جلسه شورای معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان عنوان شد:

اگر رفع منکرات در جامعه به مطالبه مردمی تبدیل شود، امر به معروف به معنی واقعی احیا شده و حس بی تفاوت بودن از بین می رود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان، جلسه شورای معاونین ستاد امر به معروف گلستان با حضور دبیر ستاد استان،معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد استان، معاون رسانه،فرهنگ سازی و آموزش ستاد استان،معاون برنامه ریزی و توسعه منابع ستاد استان، مسئول وقایت ستاد استان و مسئول دفتر هماهنگی نیروهای نظامی و انتظامی ستاد استان صبح روز یکشنبه برگزار گردید.

یاسر قزوهی دبیر ستاد گلستان با بیان اینکه سیاستگذاری در حوزه تبیین و معرفی هرچه بیشتر فرهنگ امر به معروف از وظایف اصلی ستاد است افزود: طبق اصل هشتم قانون اساسی، امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است و باید تلاش کنیم تا منکرات موجود در جامعه را به مطالبه مردمی تبدیل کنیم تا بطور واقعی امر به معروف در جامعه احیا شده و حس بی تفاوت بودن از بین برود.

دبیر ستاد گلستان در ادامه با اشاره به اینکه جهاد تبیین و آموزش باید در سطوح مختلف جامعه اجرا شود خاطر نشان کرد: فضای رسانه و شبکه استانی صداوسیما در کنار فضای مجازی می تواند عامل مهمی در فرهنگ سازی این دو فریضه الهی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.