دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر گلستان از صدور احکام معاونین خبر داد

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر گلستان از صدور احکام معاونین خبر داد

علی‌اصغر طهماسبی، دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان، در پنجمین جلسه شورای معاونین این ستاد از صدور و توشیح احکام معاونین توسط آیت‌الله سید کاظم نور مفیدی، ریاست ستاد خبر داد.
ایشان با اشاره به تغییر عناوین سازمانی و ابلاغیه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کشور مبنی بر یکسان‌سازی احکام معاونین در سراسر کشور، با تقدیر و تشکر از زحمات معاونین، از رضایت‌مندی نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان نسبت به عملکرد این ستاد خبر داد و گفت:امید است نگرانی‌های ریاست ستاد و مردم در مورد برخی برخوردهای خودسرانه ایجادشده؛ با نظارت، پیگیری  و اقدام معاونین برطرف گردد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در این جلسه با ابراز ناراحتی از اتفاق‌های پیش‌آمده در شهرستان گرگان در هفته گذشته خاطرنشان شد: اگر کسی می‌خواهد امربه‌معروف و نهی از منکر کند؛ باید آداب آن را رعایت کند. نظر رهبری در خصوص تذکر لسانی مشخص است. آمر باید بگوید و رد شود. نه اینکه اصرار کند حتماً این منکر را همین‌الان برطرف کن و اساساً باید مراقب بود برای اقامه معروف و ترویج یک معروف نباید منکری مانند نادیده‌گیری حقوق شهروندی و قوانین را مرتکب شد.
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان افزود: اگر امربه‌معروف و ناهی از منکر، یک شهروند عادی مانند من و شما باشد؛ نیازی به استفاده از تجهیزات نظامی ندارد. 
ایشان افزود: امربه‌معروف و نهی از منکر، بعدی رحمانی است و از سر مهربانی و رحمت و اساساً برخوردهای خودسرانه بازتاب منفی و نتیجه عکس خواهد داشت.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *