امربه‌معروف و نهی از منکر در پوشش بانوان خلاصه نمی‌شود.

بهرام عبدالحسینی، معاون فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان، در سومین جلسه شورای معاونین این ستاد که در بیت نماینده معزز ولی فقیه در استان گلستان و ریاست محترم ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان برگزار شد؛ ضمن ارائه گزارش از نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه ‌های دیجیتال استان گفت: به‌علت برخوردهای خودسرانه برخی در گذشته، امروز این ذهنیت میان برخی از مردم وجود دارد که امر به معروف و نهی از منکر در پوشش بانوان خلاصه می‌شود حال آنکه چنین برخوردی خطرناک است. ایشان با طرح پرسش یکی از حضار نشست اصحاب رسانه مبنی بر این‌که چرا طرح‌های مربوط به عفاف و حجاب با آغاز فصل گرما یا مناسبات مذهبی مانند ماه مبارک رمضان در جامعه طرح می‌شوند گفت: این یک ضرورت است که دیدگاه‌های اینچنین تغییر پیدا کند.
مدیرکل سازمان صدا و سیمای مرکز گلستان همچنین از برنامه‌های تولیدی این شبکه در خصوص امربه‌معروف و نهی از منکر خبرداده و از حضور بیش از پیش مردم در برنامه‌های ماه مبارک، نسبت به سال‌های گذشته ابراز خرسندی نمود. ایشان با اشاره به سری برنامه‌هایی با حضور جناب آقای فتوحی، معاون محترم سازمان‌ها و دستگاه‌های ستاد، بازخورد این برنامه‌ها میان مخاطبین شبکه را با توجه به میانگین دوهزار و پانصد پیامک در هر برنامه عالی ارزیابی نموده و خواستار ادامه حضور ایشان در این برنامه‌ها شد.
ایشان در ادامه بیانات خود از کار رسانه به‌عنوان کاری در لبه تیغ یاد کرده و با رویکردی آسیب‌شناسانه به پخش برنامه‌های زنده در شب‌های قدر، این برنامه‌ها را تلفیقی از ترویج مفهومی خوب میان مردم و تشویق مردم به پیگیری برنامه در منزل و عدم شرکت در برنامه یاد نمود. ایشان در بخش پایانی سخنان خود، فهرستی از برنامه‌ها با رویکرد اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا به عنوان معروف‌های مورد نیاز جامعه در سطح کلان نام بردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *