حضور معاون رسانه، فرهنگ سازی و آموزش در میزگرد تخصصی با موضوع “ترک فعل مدیران”

حضور معاون رسانه، فرهنگ سازی و آموزش در میزگرد تخصصی با موضوع “ترک فعل مدیران”

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و به نقل از خبرگزاری ایسنا، میزگرد تخصصی با موضوع « ترک فعل مدیران » با حضور مریم سادات حسینی، معاون رسانه،فرهنگ سازی و آموزش به میزبانی دفتر خبرگزاری ایسنا گلستان برگزار شد و مهمانان حاضر در این میزگرد به بیان نظرات خود پیرامون چالش ها و الزامات این موضوع پرداختند.

معاون رسانه، فرهنگ سازی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان در این میزگرد تخصصی با اشاره به اینکه برای جلوگیری و پیشگیری از وقوع ترک فعل نیازمند ترویج نیکی و خوبی در جامعه و امر به معروف هستیم، افزود: وقتی همه جامعه اسلامی خود را مکلف به امر به معروف و توصیه به نیکی کنند قطعا ترک فعل مدیران کمتر رخ خواهد داد.

مریم سادات حسینی با بیان اینکه باید مردم مطالبه گر و مسئولان پاسخگو باشند، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا مطالبه درست، قانونی و به هنگام را با آموزش به مردم گسترش دهیم تا مردم به درستی مطالبه کرده و مسئولان نیز پاسخگو باشند.

وی با تاکید بر اینکه باید هزینه پذیرش مسئولیت در کشور را آن قدر بالا ببریم که هر کس به خود اجازه تصدی مسئولیت بدون سوابق، دانایی و مدیریت لازم را ندهد، اضافه کرد: ما یک شعار کلیشه ای اما مهم داریم که تذکر و امر به معروف و نهی از منکر را به جای آنکه یک نفر ۱۰ بار بیان کند باید ۱۰ نفر برای یک بار بیان کنند تا نتیجه مثبت آن را همه لمس کنیم.

معاون رسانه،فرهنگ سازی و آموزش ستاد گلستان از اجرای طرح آموزشی مطالبه گری با دو محور اصلی خبر داد و گفت: محور نخست محور رسانه ای و فرهنگ سازی و محور دوم قواعد مطالبه گری درست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *