جزوه خاطرات تاثیرپذیرفتگان از اجرای فریضتین منتشر خواهد شد

جزوه خاطرات تاثیرپذیرفتگان از اجرای فریضتین منتشر خواهد شد

جانشین فرماندهی سپاه نینوا گلستان در جلسه اعضاء ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: برنامه سپاه، تبیین و روشنگری در مورد امربه‌معروف و نهی از منکر است و ما با تشکیل شورای امربه‌معروف و نهی از منکر و برگزاری نشست‌ها و جلسات تخصصی با رویکرد پیشگیری در راستای منویات مقام معظم رهبری انجام‌وظیفه می‌کنیم.

حسین کریمی افزود: تذکر لسانی لین از مهم‌ترین تأکیدات در خصوص آموزش نیروهای آمر و ناهی است چراکه اثرگذاری مهم‌ترین دغدغه ماست.

وی با اشاره به رویه فعلی در اجرای فریضتین گفت: تارکین معروف و فاعلان منکر توأم با احترام و به‌نحوی‌که آبرو و حیثشان به خطر نیافتد به پایگاه‌های مقاومت دعوت می‌شوند و با زبانی نرم مورد نصیحت قرار می‌گیرند. خاطرات افرادی که از این دیدارها تحت تأثیر قرار می‌گیرند در یک جزوه جمع‌آوری می‌شود و به‌زودی بولتن این خاطرات منتشر خواهد شد.

 

سرهنگ کریمی، با اشاره به حضور نیروهای بسیج در خیابان‌های شهرهای استان گفت: به نیروها ابلاغ‌شده که از برخورد پرهیز کنند چراکه طبق پژوهش‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی واحد پژوهش و تحقیق سپاه، بهترین روش امربه‌معروف و نهی از منکر، همان تذکر زبانی نرم است که مدنظر مقام معظم رهبری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *