پیام تبریک دبیر ستاد امر به معروف گلستان بمناسبت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد

پیام تبریک دبیر ستاد امر به معروف گلستان بمناسبت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان،یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف گلستان در پیامی ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه، ۲۸امین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

برادر ارجمند بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری استان گلستان

مسجد مظهر آمیختگی دنیا و آخرت و پیوستگی فرد و جامعه در دیدگاه و اندیشه مکتب اسلام است(مقام معظم رهبری)؛ مسجد در دین اسلام نه فقط مختص عبادت پروردگار یکتا، بلکه در کنار آن، همواره محلی برای اجتماع مسلمانان برای رتق و فتق امور اجتماعی بوده است. مساجد به عنوان گسترده ترین اماکن فرهنگی و مذهبی جامعه اسلامی، مهمترین و بهترین ابزار برای این منظور و تاثیرگذاری فرهنگی و هنری در جامعه و رسیدن به عدالت در توزیع امکانات فرهنگی و هنری هستند.

کانون های فرهنگی و هنری مساجد که با ابتکار و دوراندیشی مقام معظم رهبری در اوایل دهه هفتاد ایجاد شده اند، در کنار همفکری ها و رهنمودهای ائمه جماعات و مراکز بسیج، به یکی از ارکان اصلی اشاعه فرهنگ ناب اسلامی و توحیدی تبدیل شده اند. نگاه فرهنگی و هنری این کانون‌ها که منبعث از رویکردهای حاکم بر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، یکی از مهمترین عوامل جذب جوانان و نوجوانان امروزی به مساجد است. 

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه، ۲۸امین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد را خدمت جنابعالی و سایر همکاران تبریک عرض نموده و امیدوارم تحت عنایات خاصه حضرت ولیعصر(عج) در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف استان موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *