بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان بمناسبت ۱۳ آبان ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، این ستاد بیانیه ای بمناسبت ۱۳ آبان صادر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

سیزدهم آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پرخاطره است. یوم ا… ۱۳ آبان یادآور سه حماسه عظیم تاریخ انقلاب اسلامی است؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در برگیرنده سه واقعه سرنوشت ساز و تاریخی در صحیفه خاطرات و افتخارات و نقطه پیوند برگه ای زرین از تاریخ آزادگی رفیع ملت سربلند ایران است. تبعید معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، یورش ددمنشانه مأموران رژیم پهلوی به تظاهرات دانش آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ سه رخداد بزرگی که وجه مشترک همه آن‌ها؛ ویژگی ” استکبارستیزی، استقلال طلبی و آزادیخواهی” ملت مبارز، مقاوم و ولایتمدار ایران اسلامی است.

امروز انقلاب اسلامی ایران علیر‌غم همه دشمنی‌ها با اتکا به عنایات خداوند متعال و استعانت از روح مطهر شهدای گلگون کفن و تحت رهبری حکیم و فرزانه خود قله‌های عزت و افتخار را یکی پس از دیگری فتح می‌کند و در همه عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به الگوی سایر ملل آزدیخواه و عدالت‌جو تبدیل شده است، ایران اسلامی هنوز هم مانند گذشته و بیشتر از قبل دشمنی با آمریکا و مخالفت با سیاست‌های استعماری این دولت مستکبر در همه عرصه‌ها را تکلیف قطعی خود می‌داند.

آنچه که بسیار ضروری می باشد، حفظ وحدت و انسجام در مقابل دشمنان قسم خورده، برملا کردن هویت و خوی استکباری و جنایتکاری آمریکا به خصوص برای نسل جوان امروزی و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود برای ترویج کلمه حق و آگاهی هرچه بیشتر آزادگان سرتاسر جهان می‌باشد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ضمن دعوت از آحاد و اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی عظیم یوم ا… ۱۳ آبان ،اعلام نفرت و انزجار از استکبار ،میثاق با آرمان های امام راحل و تبعیت از ولی امر مسلمین ، حضرت آیت ا… خامنه ای را اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *