بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان بمناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، بمناسبت فرارسیدن ۳ خرداد، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان بیانیه ای منتشر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد ۱۳۶۱ یادآور آزادسازی پایتخت ایثار و استقامت ایران اسلامی، خرمشهر قهرمان از چنگال نیروهای حزب بعث عراق و صدام جنایتکار و طنین انداز شدن ندای «هیهات منا الذله» و شادی سراسری مردم ایران است.این روز تاریخی یکی از بارزترین جلوه‌های نصرالهی و از مهمترین و زیباترین روزهای انقلاب اسلامی ایران می‌باشد.

 آزادی خرمشهر، یکی از نتایج درخشان عملیات غرورآفرین بیت المقدس بود که این شهر را به عنوان مظهر استقامت، سرافرازی و عزت ملت بزرگ ایران در تاریخ ماندگار ساخت. خرمشهر عزیز در حالی پس از ۵۷۸ روز از اشغال دژخیمان بعثی آزاد شد که دلاوران ارتش جمهوری اسلامی ایران، غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رزمندگان جان بر کف بسیجی با توکل بر خداوند متعال و تبعیت از ولی امر مسلمین، در این نبرد نابرابر مقتدرانه به پیروزی رسیدند.

مقاومت مردم خرمشهر، امروز به الگویی بی‌بدیل برای مردم منطقه تبدیل شده و مردم دنیا نمونه‌هایی از آن روحیه ایثار و مقاومت را طی سال‌های اخیر در میان کشورهای منطقه به ویژه جوانان فلسطینی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی به وضوح مشاهده کردند و نظام سلطه و استکبار جهانی بدون شک خواهد دید که همین روحیه مقاومت و ایثار به زودی خرمشهرهای زمان، همچون قدس شریف را از چنگال پلید بدخواهان رهایی خواهد داد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ضمن گرامیداشت حماسه ماندگار سوم خرداد، این روز حماسی را به محضر فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، خانواده معظم شهدا و به ویژه شهدای عزیز عملیات بیت المقدس، ایثارگران و پیشکسوتان نیروهای مسلح کشور و عموم ملت غیور ایران تبریک عرض نموده و به ارواح طیبه شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سلام و درود می فرستد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *