برگزاری دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضای شورای اداری

برگزاری دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضای شورای اداری

دوره آموزشی ستاد‌های چهارگانه، امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، اقامه نماز و صیانت از حقوق شهروندی با حضور اعضای شورای اداری، روسای شهرستان، ائمه جماعات و کارشناسان فرهنگی ادارات تابعه در سالن اجتماعات کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.
حجت الاسلام فتوحی در این نشست با اشاره به سالروز فرار شاه از کشور؛ انقلاب اسلامی را برگرفته از اعتقاد به اصول، ارزش‌های اسلامی، ایستادگی در برابر ظلم و استکبار، اعتقاد به نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانست. وی در ادامه گفت: تلاش‌های فراوانی از سوی دشمن شده است تا دو واژه انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی استحاله شود.

معاون دولت بر مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: هرجا دشمن توفیقی کسب کرد، یعنی ما در آن قسمت کمرنگ بوده ایم و هرجایی هم ما توفیق داشتیم با همان شعار انقلابی و اسلامی کسب شده است.

مدیرکل بازرسی استان گلستان گفت: اختلافات موجود در کشور عمدتا ریشه در مسایل مادی و دنیوی دارد. وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر باید از محیط اداری شروع شود و همانطور که امر به معروف و نهی از منکر موجب آبادانی می‌شود، عدم توجه به آن نیز باعث ویرانی خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *