اعطای احکام شورای امر به معروف و نهی از منکر ۵ دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان،از تشکیل و آغاز به کار همزمان شورای امر به معروف و نهی از منکر ۵ دانشگاه فنی و حرفه ای در استان خبر داد. این مراسم با حضور وحید پیام نور، معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان در سالن همایش دانشگاه فنی و حرفه ای مائده شهرستان گرگان برگزار شد.

معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد گلستان با بیان اینکه شورای امر به معروف در هر دستگاه در گام اول لازم است مصادیق معروف و منکر مرتبط با مجموعه خودش را احصاء کند افزود: باید تلاش کنیم تا فرهنگ ناب امر به معروف ونهی از منکر را با آموزش های لازم در جامعه نهادینه کنیم تا بتوانیم با مطالبه صحیح،این دو فریضه را عملیاتی کنیم.

پیام نور با اشاره به اینکه تا زمانی که هر چه آنچه بد است در جامعه و پیرامون ما رخ می دهد به این معنی است که امر به معروف آنجا اتفاق نمی افتد، ادامه داد: آموزش و یادگیری که در دانشگاه اتفاق می افتد خود نمونه اجرای امر به معروف است.قطعا امر به معروف صرفا به معنی حجاب نیست و باید تلاش کرد تا در همه ابعاد این دو فریضه در جامعه اجرا شود.

در پایان احکام شورای امر به معروف و نهی از منکر ۵ دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان توسط معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد گلستان به روسای شوراها اعطا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *